33924044 - 021
 
محصولات تماس با ما اخبار و رویدادها بروشور و مدارک گالری تصاویر
 
   صفحه اصلی   »   اخبار و رویدادها   
اخـبار و رویـدادها
دسته بندی اخبار و رویدادها
 
<<    1     2     3     4     5    >> 
 
پهن ترين خيابان جهان

پهن ترين خيابان جهان در بوينوس آيرس آرژانتين شناخته شده است. نام اين خيابان 9 جولاي است که به افتخار روز استقلال آرژانتين که در 9 جولاي 1816 به وقوع پيوسته است گرفته است.
 
20 اشتباه رايج درمورد روغن موتور خودرو

روغن موتور يکي از حياتي ترين سيال خودرو مي باشد و در موتور خودرو نقش اکسيژن در بدن ما دارد. لذا توجه و بررسي آن از واجبات خودرويي مي باشد و هرچه در اين امر دقت گردد باعث افزايش عمر موتور خودرو مي گردد.در زير به 20 نکته جالب که گاها به اشتباه در ميان مردم رواج پيدا کرده است اشاره مي کنيم با فروش خودرو همراه باشيد.
 
نحوه چک کردن روغن موتور

حياتي ترين قسمت خودرو موتور مي باشد، هر خودرو نياز به چک کردن منظم روغن دارد.لازم است روغن موتور خودرو در هر 1000 کيلومتر بررسي شود.فروش خودرو، به ويژه قبل از هر سفر طولاني اين کار بايد حتما جزو برنامه سفر قرار گيرد. در تصوير روبرو Danger به اين معناست: شما نياز داريد سطح روغن موتور خود را بالا ببريد. کلمه correct به اين معناست: سطح روغن مناسب بوده و نيازي به افزودن روغن نمي باشد.
 
روش يافتن ايرادات خودرو به زبان ساده

فروش خودرو، هر کدام از مشکلات و ايرادات خودرو داراي نشانه هايي است که مي تواند براي شناخت و رفع و چاره مشکل به صاحب آن کمک کند. بعضي از مشکلات تنها توسط متخصصين و يا با دستگاه قابل شناسايي است. اما بعضي از ايرادات را مي توان شخصا پيدا و براي رفع آن اقدام نمود. تعدادي از عيوب خودرو و علل بوجود آمدن آن در ادامه ذکر مي شود.
 
نکات مهم و کليدي در هنگام خريد تندر 90 دست دوم

-تندر 90 يکي از خودروهاي با دوام و پر کار در بازار خودروهاي دست دوم است، به طور کلي رنو از ابتدا در ايران با مدل هاي مختلف فروش موفق و اميدوار کننده اي داشته است
 
با آپشن هاي خودروهاي لوکس آشنا شويد

فروش خودرو، تکنولوژي‌ها و قابليت‌هاي جديد صنعت خودرو پيش از همه در نمونه‌هاي لوکس استفاده مي‌شوند و بعد از مدتي به ساير مدل‌هاي خودرو راه پيدا مي‌کنند.
 
دانستني هاي لازم براي زمستاني کردن خودرو

فروش خودرو، با شروع فصل سرما خودروها را بايد براي اين فصل آماده ساخت تا خودروها در سرما شما را در خيابان هاي سرد و پوشيده شده از برف تنها نگذارند،
 
دانستني هاي جالب درمورد ايربگ خودرو

فروش خودرو، امروزه در اخبار ،گاه صحبت از مرگ و جراحات و ناشي از به کار گيري کيسه هاي هوا در تصاف با سرعت کم به ميان ميايد.
 
هرآنچه که بايد در مورد ضديخ دانست

فروش خودرو، با فرا رسيدن فصول سرد سال، استفاده از ضديخ در خودروها افزايش مي يابد متاسفانه در کشور ما بيش از 70% از رانندگان به نقش کليدي ضد يخ و شست و شوي رادياتور خودرو کمترين توجهي نمي کنند و متحمل خسارات سنگيني مي شوند.
 
تسمه ها و محاسبات تبديلات ان

تسمه (belt) يک حلقه از مواد انعطاف پذير است که براي اتصال مکانيکي دو يا چند شفت دوار مورد استفاده قرار مي گيرد.
 
 
درباره ما
درباره ما
تاریخچه
نمایندگی ها
فروشگاه ها
خدمات مشتریان
اخبار و رویدادها
بروشور و مدارک
گالری تصاویر
لینک های مرتبط
ارتباط با ما
تماس با ما
تماس با مدیریت
33924044 - 021
آمار بازدید سایت
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق یه شرکت تسمه پروانه سیستم راد می باشد
 
بالا جستجو پیشرفته