33924044 - 021
 
محصولات تماس با ما اخبار و رویدادها بروشور و مدارک گالری تصاویر
 
   صفحه اصلی   »   اخبار و رویدادها      »   راحت‌ ترين و پردرآمدترين مشاغل دنيا در سال 2015    
اخـبار و رویـدادها
دسته بندی اخبار و رویدادها
 
راحت‌ ترين و پردرآمدترين مشاغل دنيا در سال 2015 1395/02/18
 
اشتراک گذاری در Face Book  اشتراک گذاری در twitter
از شغل خود متنفريد؟ سخت کار مي‌کنيد و درآمد کافي نداريد؟ خب! شما قطعا تنها کسي نيستيد که چنين حسي داريد. اين امکان‌پذير است که پول درآوريد، شغلي که دوست داريد را داشته باشيد و کمتر از ديگران استرس داشته باشيد. به عبارت ديگر، مشاغلي در دنيا هستند که مي‌توان در آنها با کمترين زحمت و استرس به بيشترين درآمد رسيد. اگر منصف باشيم، برخي از اين مشاغل نياز به آموزش، علاقه و هوش بيشتري دارند، اما قطعا راحت‌تر از بسياري از مشاغل حال حاضر جهان هستند.

بينايي‌سنج، 124 هزار و 600 دلار

کاري که يک بينايي‌سنج انجام مي‌دهد چک کردن ميزان بينايي بيمار با يک روش کاملا مشخص است. او در نهايت تشخيص مي‌دهد که چه عينک يا لنزي مناسب بيمار است. بينايي‌سنج‌ها با روش خاصي مشکلات چشمي را تشخيص مي‌دهند اما در واقع، اصل کار را دستگاهي که در اختيار بينايي‌سنج قرار دارد، انجام مي‌دهد. بايد گفت کار با چنين دستگاهي نه‌تنها سخت نيست بلکه سرگرم‌کننده نيز هست، بنابراين کار کردن با يک دستگاه سرگرم‌کننده و درآمد 124هزار و 600 دلاري، بينايي‌سنجي را در فهرست پردرآمدترين مشاغل راحت دنيا قرار مي‌دهد.

هنرمند، 100هزار دلار

اگر يک هنرمند استعداد کافي و اسم و رسمي براي خودش داشته باشد، مي‌تواند از استعداد خود در نقاشي، مجسمه‌سازي يا طراحي درآمد خوبي کسب کند. بعضي هنرمندان هستند که کاريکاتور آدم‌هاي معمولي را در کنار خيابان مي‌کشند. اين افراد درآمد بدي ندارند. هنرمند بودن نوعي شغل است که اول بايد در آن اسم و رسمي بيابيد و بعد انتظار پول درآوردن از آن را داشته باشيد. اما وقتي شروع به پول درآوردن کرديد تا 100هزار دلار هم درآمد مي‌توانيد داشته باشيد.

نويسنده مستقل، 105هزار دلار

اگر از آن دسته افرادي هستيد که به نوشتن علاقه داريد، دوست داريد در خانه بمانيد و پول دربياوريد، نويسندگي برايتان بسيار شغل مناسبي است. نويسندگان مستقل مي‌توانند در خانه يا دفتر شخصي خودشان کار کنند. آنها روي شغل‌شان کاملا کنترل دارند، يعني اگر کسي از آنها نوشته‌اي بخواهد که به‌سرعت آماده شوند، آنها مي‌توانند کار را رد کنند. ساعت کاري نويسنده‌هاي مستقل هم دست خودشان است؛ مي‌توانند تا ظهر بخوابند و تا نيمه شب کار کنند.

مهندس کامپيوتر، نرم‌افزار، 80 هزار و 519 دلار

اين شغل قطعا بايد در فهرست راحت‌ترين و پردرآمدترين مشاغل دنيا ثبت شود، اما به اين شرط که شما از علاقه‌مندان و حرفه‌اي‌ها در دنياي کامپيوتر باشيد. اگر از آنهايي هستيد که دوست دارند هر روز به يک جاي مشخص به‌عنوان محل کار بروند و سروکله زدن با ارباب رجوع هم برايتان سخت است، اين شغل دقيقا براي شماست.

اما براي رسيدن به اين شغل حتما نياز به مدرک مهندسي کامپيوتر داريد. خبر خوب براي خانم‌ها اينکه با توجه به مردسالار بودن اين شغل و درخواست شرکت‌ها براي استخدام مهندس کامپيوتر زن، اين شغل جاي مناسبي براي آنها است.

مربي ورزش خصوصي، 53هزار و 220 دلار

کار مربي ورزش خصوصي اين است که به درخواست شاگردش خوب گوش کند؛ اينکه شاگردش مي‌خواهد وزن کم کند يا بدني عضلاني داشته باشد. مربي برهمين‌اساس يک برنامه ورزشي تنظيم مي‌کند، اجازه مي‌دهد شاگردش کار خود را انجام دهد و فارغ از اينکه شاگرد به برنامه عمل مي‌کند يا خير پولش را مي‌گيرد. مربي ورزش خصوصي مي‌تواند واقعا يک بانک باشد، البته به شرطي که تاييد شاگرد را بگيرد يا مشهور باشد.

راهنماي گردشگري 52هزار دلار

راهنماي تور گردشگري بودن قطعا شغلي عالي براي کساني است که دوست دارند آدم‌هاي بامزه يا استندآپ کمدين‌هاي تراز اول شوند. آنها به نقاط مختلف سفر مي‌کنند و درباره جالب‌ترين نقاط گردشگري براي گردشگران صحبت مي‌کنند و به آنها درس‌هايي از تاريخ مي‌دهند.

بيشتر وقت راهنمايان گردشگري در اتوبوس مي‌گذرد، بنابراين حتي کارشان نياز به پياده‌روي زيادي هم ندارد. بزرگ‌ترين چالش راهنمايان گردشگري اين است که حرف‌هايشان هميشه بوي تازگي بدهد. اگر از کساني هستيد که از ارتباط هميشگي با مردم لذت مي‌بريد، اين شغل با درآمد 52 هزار دلاري بسيار برايتان مناسب است.

ماساژور، 51هزار و 400 دلار

آنها پول مي‌گيرند تا استرس مشتريان را کم کنند، بنابراين بسيار مهم است که خودشان احساس آرامش داشته باشند. آنها براي ماساژور شدن بايد دوره‌هايي را بگذرانند و پايه درآمدشان 24هزار دلار است؛ درآمدي که مي‌تواند تا بيش از 50هزار دلار هم پيش رود.

بازيکن بازي‌هاي کامپيوتري، 50هزار دلار

روشن است که پول درآوردن از بازي‌هاي کامپيوتري بسيار هيجان‌انگيز است، اما نقطه تاريک ماجرا آنجاست که اگر بخواهيد درآمد خوبي از اين کار داشته باشيد بايد 16 ساعت در شبانه‌ روز بازي کنيد. از طرفي بازيکن حرفه‌اي بازي‌هاي کامپيوتري بايد حتي بازي‌هايي را که هنوز عرضه عمومي نشده‌اند نيز بازي کرده و بلد باشد، بنابراين براي رسيدن به درآمد 50هزار دلاري بازي‌هاي کامپيوتري به غير‌از حرفه‌اي بودن در اين کار بايد عاشقش هم باشيد.

ترانه‌سرا، 43هزار دلار

ترانه‌سراهاي درجه يک در دنيا درآمدي ميليون دلاري دارند که دنيس ايسنبرگ ريچ و ديويد فوستر از جمله آنها هستند. اما حتي ترانه‌سراها در سطح معمولي نيز درآمدهاي خوبي دارند. ترانه‌سرا بودن يعني توجه به علاقه و داشتن پول کافي براي گذراندن زندگي. ترانه‌سرا بودن همچنين نياز به داشتن مدرک خاصي يا ديدن دوره خاص موسيقي ندارد. حتي نيازي نيست که از بخش فني موسيقي سردرآورد. از همه تعجب‌آورتر اينکه برخي ترانه‌سراها حتي نمي‌توانند يک نت موسيقي را بخوانند.

 


 
درباره ما
درباره ما
تاریخچه
نمایندگی ها
فروشگاه ها
خدمات مشتریان
اخبار و رویدادها
بروشور و مدارک
گالری تصاویر
لینک های مرتبط
ارتباط با ما
تماس با ما
تماس با مدیریت
33924044 - 021
آمار بازدید سایت
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق یه شرکت تسمه پروانه سیستم راد می باشد
 
بالا جستجو پیشرفته