33924044 - 021
 
محصولات تماس با ما اخبار و رویدادها بروشور و مدارک گالری تصاویر
 
   صفحه اصلی   »   اخبار و رویدادها      »   رونمايي پروژه‌هاي جديد خودروسازان بزرگ    
اخـبار و رویـدادها
دسته بندی اخبار و رویدادها
 
رونمايي پروژه‌هاي جديد خودروسازان بزرگ 1395/02/18
 
اشتراک گذاری در Face Book  اشتراک گذاری در twitter

برند اسکودا که زيرمجموعه فولکس واگن در جمهوري چک است، قصد دارد فروش شاسي بلند کودياک را از ابتداي سال 2017 آغاز کند. مجموعه محصولات جديدي که اسکودا عرضه کرده کمک کرده است فروش جهاني اين شرکت در دو سال اخير از مرز يک ميليون دستگاه عبور کند. اسکودا شاسي بلند جديد را در نيمه دوم سال 2016 رونمايي خواهد کرد.

خودروساز فرانسوي رنو تصميم گرفته است بيش از 600 ميليون يورو در پروژه جديدي در اسپانيا سرمايه گذاري کند که شامل ساخت يک خودروي جديد و يک موتور جديد در کارخانه والادوليد در شمال اين کشور مي‌شود. سخنگوي اين شرکت بدون اشاره به جزئيات بيشتر اظهار کرد پروژه جديد که از سال 2017 تا 2020 اجرا مي‌شود از دو برنامه سرمايه گذاري قبلي رنو فراتر خواهد رفت.

بر اساس گزارش رويترز، خودروساز آلماني دايملر قصد دارد حدود 500 ميليون يورو (574.5 ميليون دلار) در کارخانه ساخت موتور خودرو در لهستان سرمايه گذاري کند تا توليدش در خارج از آلمان را توسعه دهد. کارخانه جديد نخستين کارخانه مرسدس بنز در لهستان است و موتورهاي ديزلي و بنزيني چهار سيلندر براي خودروهاي سواري مرسدس بنز توليد خواهد کرد و از اين محل چند صد شغل جديد ايجاد مي‌شود.

http://www.shahrekhabar.com

 
درباره ما
درباره ما
تاریخچه
نمایندگی ها
فروشگاه ها
خدمات مشتریان
اخبار و رویدادها
بروشور و مدارک
گالری تصاویر
لینک های مرتبط
ارتباط با ما
تماس با ما
تماس با مدیریت
33924044 - 021
آمار بازدید سایت
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق یه شرکت تسمه پروانه سیستم راد می باشد
 
بالا جستجو پیشرفته