33924044 - 021
 
محصولات تماس با ما اخبار و رویدادها بروشور و مدارک گالری تصاویر
 
   صفحه اصلی   »   اخبار و رویدادها      »   با اين کفش قدم زدن در ماه را تجربه کنيد    
اخـبار و رویـدادها
دسته بندی اخبار و رویدادها
 
با اين کفش قدم زدن در ماه را تجربه کنيد 1395/04/22
 
اشتراک گذاری در Face Book  اشتراک گذاری در twitter

از آن زمان که نيل آرمسترانگ به عنوان نخستين انسان پاي بر روي ماه گذاشت، نحوه راه رفتن و جست و خيزهاي او در ذهن مردم جهان به عنوان لحظه اي تاريخي باقي مانده است. اکنون شرکتي در نيويورک دست به ابتکار جالبي زده و کفش جديدي ساخته است که افراد با به پا کردن آن مي توانند به همان شيوه اي که آرمسترانگ و ساير ماه نوردهاي بعدي بر روي اين کره خاکي جست و خيز مي کنند، حرکت کنند.

اين کفشها به گفته توليد کنندگانش، نوعي محصول هوشمند هستند که در دل آنها از مغناطيسهاي بسيار قوي استفاده شده است. اين کفش جديد که MoonWalker نام گرفته توسط شرکت Moonshine Crea طراحي و ساخته شده است. افرادي که اين کفش را به پا مي کنند به واسطه مغناطيس هاي N45 که در آنها جاسازي شده مي توانند همانند جست و خيز آرمسترانگ بر روي ماه، اينجا و بر روي زمين متفاوت از قبل حرکت کنند.

 

مغناطيسهاي تعبيه شده در اين کفشها به گونه اي جاسازي شده اند که قطب شمال آنها رو به يکديگر بوده تا در نتيجه فردي که آنها را به پا مي کند جست و خيزهايي شبيه راه رفتن ماه نوردها داشته باشد. از ويژگيهاي جالب توجه اين کفش مي توان به نسخه اي از آن اشاره کرد که در ساخت آن از فناوري جوهر الکترونيکي استفاده شده است. همچنين هوشمندي اين کفشها به گونه اي است که فرد استفاده کننده مي تواند از طريق تلفن همراه هوشمند خود طرح لبه آن را به دلخواه خود تنظيم کند. اتصال کفش به حساب هاي کاربري فرد در شبکه هاي اجتماعي از ديگر ويژگيهاي جالب توجه آن است.

 

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

منبع : http://www.sanat.me

  تسمه-پروانه-تسمه دانگيل کره-تسمه تايمينگ-تسمه صنعتي-تسمه کشاورزي-تسمه اختصاصي-سفارش تسمه

 

 
درباره ما
درباره ما
تاریخچه
نمایندگی ها
فروشگاه ها
خدمات مشتریان
اخبار و رویدادها
بروشور و مدارک
گالری تصاویر
لینک های مرتبط
ارتباط با ما
تماس با ما
تماس با مدیریت
33924044 - 021
آمار بازدید سایت
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق یه شرکت تسمه پروانه سیستم راد می باشد
 
بالا جستجو پیشرفته