33924044 - 021
 
محصولات تماس با ما اخبار و رویدادها بروشور و مدارک گالری تصاویر
 
   صفحه اصلی   »   اخبار و رویدادها      »   لباسي هوشمند که نشستن و ايستادن‌‌تان را اصلاح مي‌کند - راهکار کاهش درد کمر    
اخـبار و رویـدادها
دسته بندی اخبار و رویدادها
 
لباسي هوشمند که نشستن و ايستادن‌‌تان را اصلاح مي‌کند - راهکار کاهش درد کمر 1395/04/22
 
اشتراک گذاری در Face Book  اشتراک گذاری در twitter

شرکت آمريکايي Adela Health به تازگي از پيراهن هوشمندي پرده‌برداري کرده است که با اصلاح روش نشستن، به بهبود درد کمر کمک مي‌کند.

 انواع کمردرد به دليل کم تحرکي و لم دادن به ميز يا ايستادن زياد در مقابل صفحه نمايش به صورت روزانه ايجاد مي‌شود و پيراهن TruPosture با بهبود حالت نشستن يا ايستادن مي‌تواند راه‌حلي براي اين مشکل باشد. مطالعه بيشتر در مورد وضعيت صحيح نشستن، باعث مي‌شود که فرد کمي صاف‌تر بر روي صندلي خود بنشيند و اين ايده TruPosture است.

 درون اين اختراع پوشيدني جديد، نانوحسگرها و مواد چسبناک قابل تنفسي که قابل شستشو در ماشين لباسشويي تعبيه شده است. اين حسگر براي اندازه‌گيري حرکت ستون فقرات با دقت نيم درجه طراحي شده و سپس در صورت لزوم، بازخورد زمان واقعي را براي کاربر ارسال مي‌کند.

 

هنگامي که TruPosture تشخيص داد که فرد تمايل زيادي به لم دادن دارد، ارتعاشات را به منطقه مورد نظر مي‌فرستد، به طوري که کاربر متوجه مي‌شود که کجا و چگونه بايد صاف بنشيند. صاف نشستن‌، کمر را کمتر مستعد ابتلا به درد و خستگي مي‌کند. نظارت فيزيکي و بازخورد در مرکز اين ابزارهاي پوشيدني همچون سيستم دويدن هوشمند Sensoria قرار دارد، اما پيراهن TruPosture به جاي رديابي داده‌هاي تناسب اندام، بر ماهيچه‌هاي اصلي و هم ترازي ستون فقرات تمرکز کرده است.

 TruPosture همچنين با قابليت اتصال بلوتوثي، داده‌هاي اندازه‌گيري شده را به نرم افزار رايگاني به همين نام ارسال مي‌کند. از طريق اين نرم افزار که با iOS، اندرويد و تلفن‌هاي همراه ويندوز سازگار است، کاربران مي‌توانند نمايش گرافيکي از ستون فقرات خود را در زمان واقعي ببينيد و همچنين مي‌توانند پيشرفت فردي را پيگيري کنند. فناوري TruPosture همچنين حالت‌هاي بيشتري را براي کمک به کاربران در جهت بهبود وضعيت بدني ايستاده، کششي و يا يک حرکت خاص ارائه مي‌دهد. کساني که تمرين بيشتري مي‌خواهند، مي‌توانند درجه سختي اين دستگاه را از مبتدي به متوسط يا پيشرفته تغيير دهند.

پيراهن هوشمند TruPosture اخيرا در سايت Indiegogo براي جمع‌آوري بودجه 500 هزار دلاري قرار گرفته است. متقاضيان در ازاي يک پيراهن تکي TruPosture بايد 99 دلار بپردازند که اين قيمت 50 درصد ارزانتر از قيمت تک فروشي است و در ضمن آنها مي‌توانند نوع پيراهن از قبيل مردانه يا زنانه، اندازه و رنگ آن را انتخاب کنند. اگر توليد و کيفيت محصول طبق برنامه ريزي پيش برود ،متقاضيان مي توانند انتظار محموله TruPosture را در ماه مه 2016 داشته باشند.

 

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

منبع : http://www.sanat.me

تسمه-پروانه-تسمه دانگيل کره-تسمه تايمينگ-تسمه صنعتي-تسمه کشاورزي-تسمه اختصاصي-سفارش تسمه

 

 
درباره ما
درباره ما
تاریخچه
نمایندگی ها
فروشگاه ها
خدمات مشتریان
اخبار و رویدادها
بروشور و مدارک
گالری تصاویر
لینک های مرتبط
ارتباط با ما
تماس با ما
تماس با مدیریت
33924044 - 021
آمار بازدید سایت
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق یه شرکت تسمه پروانه سیستم راد می باشد
 
بالا جستجو پیشرفته