33924044 - 021
 
محصولات تماس با ما اخبار و رویدادها بروشور و مدارک گالری تصاویر
 
   صفحه اصلی   »   اخبار و رویدادها   
اخـبار و رویـدادها
دسته بندی اخبار و رویدادها
 
  1   
 
علوم کامپيوتر چه نقشي در آينده علم تحقيق در عمليات ايفا خواهد کرد؟

پس از انقلاب صنعتي، بسياري از قدرت‌هاي بزرگ سرنوشتي ايجابي از دو جنس بهره‌برداري بهينه از منابع مشترک و بلافاصله به حداکثر رسانيدن سود اقتصادي را براي خود رقم زدند. اين صور از ايده‌آل گرايي محض اهداف متضادي را نيز در برداشت
 
راحت‌ ترين و پردرآمدترين مشاغل دنيا در سال 2015

از شغل خود متنفريد؟ سخت کار مي‌کنيد و درآمد کافي نداريد؟ خب! شما قطعا تنها کسي نيستيد که چنين حسي داريد. اين امکان‌پذير است که پول درآوريد، شغلي که دوست داريد را داشته باشيد و کمتر از ديگران استرس داشته باشيد. به عبارت ديگر، مشاغلي در دنيا هستند
 
رونمايي پروژه‌هاي جديد خودروسازان بزرگ

برند اسکوداي فولکس واگن، رنو و دايملر از جديدترين پروژه‌هاي خود براي راه اندازي کارخانه و توليد مدلهاي جديد رونمايي کردند.
 
بورس در سال‌ 95 سنت شکني مي کند؟

شاخص کل بورس تهران در هفته گذشته با افت 5/ 0 درصدي مواجه شد. در حالي شاخص کل بورس در آخرين روز معاملاتي هفته گذشته افت کمتر از 11 واحدي را تجربه کرد که مطابق با معاملات سه‌شنبه در اين روز نيز شاخص براي لحظاتي از کف 78 هزار عبور کرد؛ اما بار ديگر با کمک رشد نمادهاي شاخص‌ساز، اين سطح رواني بازپس گرفته شد.
 
مواضع‌‌ دولت درباره قيمت‌ بنزين، وام‌ ازدواج

سخنگوي دولت گفت: رشد اقتصادي براي سه ماهه چهارم سال 94 با احتساب نفت 2 درصد و بدون احتساب نفت 1.6 بوده است که نشان مي‌دهد مجموعه سياست هاي اقتصادي کشور رشد اقتصادي را از يک به دو درصد ارتقاء داده است.
 
قيمت نفت به بيشترين حد 7 ماه گذشته رسيد

اختلال ناگهاني در ميزان تقاضا در کشورهايي مانند کانادا، نيجريه و ونزوئلا کمک کرده است تا قيمت نفت در 7 ماه گذشته به بالاترين حد خود رسيد و به بشکه اي 48.41 دلار رسيد.
 
نوسان قيمت انواع مصالح ساختماني/ کاهش بهاي گروه لوله و پروفيل هاي فولادي در سازه

بر اساس نتايج آمارگيري از قيمت مصالح ساختماني در نيمه دوم سال 1394 در سه گروه خاک، مصالح سنگي بتن و بنايي و سنگ هاي ريشه دار شاهد نوسان متوسط قيمت ها گاه به صورت افزايشي و گاه به صورت کاهشي نسبت به دوره قبل هستيم.
 
خردادماه؛ زمان تسليم اظهارنامه مالياتي براي عملکرد سال1394 صاحبان مشاغل

سازمان امور مالياتي کشور با صدور اطلاعيه اي اعلام کرد: صاحبان مشاغل فقط تا پايان خردادماه مهلت دارند اظهارنامه مالياتي براي عملکرد سال 1394را ارائه دهند.
 
 
درباره ما
درباره ما
تاریخچه
نمایندگی ها
فروشگاه ها
خدمات مشتریان
اخبار و رویدادها
بروشور و مدارک
گالری تصاویر
لینک های مرتبط
ارتباط با ما
تماس با ما
تماس با مدیریت
33924044 - 021
آمار بازدید سایت
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق یه شرکت تسمه پروانه سیستم راد می باشد
 
بالا جستجو پیشرفته