33924044 - 021
 
محصولات تماس با ما اخبار و رویدادها بروشور و مدارک گالری تصاویر
 
   صفحه اصلی   »   اخبار و رویدادها   
اخـبار و رویـدادها
دسته بندی اخبار و رویدادها
 
  1     2     3     4    >> 
 
پيشرفته‌ترين کفش ورزشي دنيا ساخته شد

محققان موفق به توليد کفش ورزشي جديدي شده‌اند که نه تنها از فناوري چاپ سه‌بعدي در ساخت آن استفاده شده بلکه در اين فرآيند يکي از نرم‌افزارهاي رايانه‌اي پيشرفته نيز به کار گرفته شده است.
 
با اين کفش قدم زدن در ماه را تجربه کنيد

به تازگي کفش متفاوتي ساخته شده که با استفاده از آن مي توان نحوه حيرت انگيز راه رفتن بر روي ماه را اينجا يعني بر روي زمين تجربه کرد.
 
دستکش هوشمند | بازي آنلاين براي توانبخشي

همه ما فعاليت‌هاي فيزيکي بازي‌نمايي پوشيدني را براي درمان و يا تمرين ديده‌ايم. حالا يک شرکت کره‌اي توانبخشي هوشمندانه راپل (RAPAEL) را براي کمک به کساني که دوره نقاهت بعد از سکته مغزي را سپري مي‌کنند ارائه کرده است.
 
کوله‌اي براي شنيدن با تمام بدن

يک استوديوي آمريکايي کوله‌‌اي طراحي‌کرده‌ است که با پوشيدن آن مي‌توان تمام ارتعاشات ناشي از فرکانس‌‌هاي موسيقي، گيم يا فضاي واقعيت‌هاي مجازي را افزون بر گوش‌ها با تمام بدن حس کرد.
 
لباسي هوشمند که نشستن و ايستادن‌‌تان را اصلاح مي‌کند - راهکار کاهش درد کمر

شرکت آمريکايي Adela Health به تازگي از پيراهن هوشمندي پرده‌برداري کرده است که با اصلاح روش نشستن، به بهبود درد کمر کمک مي‌کند.
 
ساخت کفه‌هاي کفش ضد درد با فناوري نانو

محققان امريکايي با تقويت ساختار نوعي پليمر با نانورس موفق به ساخت کفه هاي کفش ضد درد شدند
 
کفش‌هايي براي رديابي سالمندان

با توجه به اهميت اين موضوع، طراحي و ساخت کفش هاي هوشمند با هدف کمک به بيماران مبتلا به آلزايمر و خانواده اين گروه از بيماران از سوي محققان دانشگاه صنعتي اميرکبير مورد توجه قرار گرفته است.
 
شلوار گوگل را هم ببينيد!

تصور کنيد که براي رد يک تماس دريافتي در تلفن همراه خود مجبور نباشيد که گوشي را از جيب خود خارج کنيد. اين موضوع ايده جديد گوگل و شرکت لي‌وايز(levi’s) است که در حال کار برروي آن هستند.
 
طراحي لباس ضد‌قوز کمر

طراح لباس هلندي براي افرادي که زياد قوز مي‌کنند لباس‌هايي طراحي کرده که الگوي آنها طوري است که درصورت قوز‌کردن به گردن فرد فشار مي‌آورند.
 
کفش‌هايي که بزرگ مي‌شوند

اين جوان سندل‌هايي خلق کرده است که در طي 5 سال ، 5 سايز بزرگتر مي‌شوند. او اين کفش‌ها را براي کمک به ميليون‌ها کودک فقير طراحي کرده است.
 
 
درباره ما
درباره ما
تاریخچه
نمایندگی ها
فروشگاه ها
خدمات مشتریان
اخبار و رویدادها
بروشور و مدارک
گالری تصاویر
لینک های مرتبط
ارتباط با ما
تماس با ما
تماس با مدیریت
33924044 - 021
آمار بازدید سایت
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق یه شرکت تسمه پروانه سیستم راد می باشد
 
بالا جستجو پیشرفته