33924044 - 021
 
محصولات تماس با ما اخبار و رویدادها بروشور و مدارک گالری تصاویر
 
   صفحه اصلی   »   اخبار و رویدادها      »   قابليت‌هاي «آي او اس9» در آي‌پد اير 2   
اخـبار و رویـدادها
دسته بندی اخبار و رویدادها
 
قابليت‌هاي «آي او اس9» در آي‌پد اير 21394/03/27
 
اشتراک گذاری در Face Book  اشتراک گذاری در twitter

به گزارش خبرگزاري مهر، اپل در کنفرانس WWDC به معرفي برترين ها و همينطور به روز رساني هاي جديد خود پرداخت که سيستم عامل iOS9 نيز يکي از محصولات قابل توجه بود.

از ويژگي هاي پلتفورم جديد مي توان به مواردي مانند مصرف باتري بهتر، شارژ بيشتر و بهينه تر اشاره کرد. کمپاني هاي فناوري همواره به دنبال تغيير شگرفي در باتري هاي محصولات خود هستند تا بتوانند کاربران بيشتري را به خود جذب کنند. اپل اولين گام را برداشته و پلتفورمي را ارائه کرده که مي تواند با کارايي مفيدتر، شارژ کمتري مصرف کند.

مالتي تسکينگ يا همان آپ سوئيچر نيز با تغييراتي همراه بوده تا شکل ظاهري برنامه ها جذاب تر شده و کناره ها گردتر شوند اما افزودن «سيري» به آن نيز قابل توجه است. اين سرويس جديد، اپليکيشن اختصاصي است که خدمات جديدي را پيش روي کاربران قرار مي دهد. سيري (Siri) يک دستيار شخصي هوشمند است که به عنوان يک اپليکيشن براي iOS اپل کار مي‌ کند. سيري با صداي کاربران فعال شده و قابليت جديدي است که همراه iOS 9 عرضه خواهد شد تا از طريق آن بتوان به کنترل هوشمندانه ساير گجت ها پرداخت.

فونت هايي که در محصولات قبلي استفاده مي شد Helvetica Nue بودند در حالي که فونت اين پلتفورم San Francisco خواهد بود. از ويژگي هاي فونت جديد مي توان به درخشان و خوانا بودن آن اشاره کرد.

کاربران در مرورگرهاي Safari قادر خواهند بود تا نوع فونت، رنگ و ... را تغيير دهند که اين امکان در مطالعه صفحات وب بسيار کاربردي است.

از ديگر قابليت هاي iOS9 مي توان به مواردي مانند  iCloud Drive ، قابليت جستجو در بخش تنظيمات Setting ، کليد Shift ، اضافه شدن سيستم هاي امنيتي بيشتر مانند پرسش رمز شش حرفي، مخفي کردن تصاوير، ويدئو و يادداشت، قابليت کيف يا همان Wallet را نام برد.

در آي‌پد اير 2 مي توان چندين کار مانند تماشا کردن ويدئو را در يک لحظه متوقف کرده و به کارهاي ديگر پرداخت که قابليت «تصوير در تصوير» نام دارد و امکانات متفاوتي را در اختيار کاربران قرار مي دهد.

کارشناسان اپل هنوز در حال فعاليت بر نسخه نهايي اين پلتفورم هستند و iOS 9 تا پاييز امسال عرضه خواهد شد.

 
درباره ما
درباره ما
تاریخچه
نمایندگی ها
فروشگاه ها
خدمات مشتریان
اخبار و رویدادها
بروشور و مدارک
گالری تصاویر
لینک های مرتبط
ارتباط با ما
تماس با ما
تماس با مدیریت
33924044 - 021
آمار بازدید سایت
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق یه شرکت تسمه پروانه سیستم راد می باشد
 
بالا جستجو پیشرفته